За този блог

Гласове: 403
Постинг
20.02.2021 21:34 -
вярата, проява на резонанс
Автор: diven
Категория: Технологии
Прочетен: 15507 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 20.02.2021 21:37
Прочетен: 15507 Коментари: 0 Гласове:
2
Последна промяна: 20.02.2021 21:37
Обяснения с езика на науката: "Всичко е вибрации", всичко е взаимоотношения между честотни характеристики.
Вярата е усещане за единение с това в което вярваме! Може да се обясни – резонанс. Ние чувстваме и знаем! Оформяме си честотната характеристика и съобразно нея попадаме в среда, която ни резонира, за да изживеем себе си.
Това с което сме в резонанс ни прави щастливи, а това с което не сме, нещастни. Така избираме и идеологията, а от там и начина си на живот.
Бог е обобщена вибрация, информация, както и вярата (твоите мисли за него) и какво, проявява се резонанс и чувстваш, че "стават чудеса".
"Каквото повикало такова се е и обадило".
Извикваме най-подходящата реалност за нас и ако не ни харесва, значи не искаме да се разпознаем и да се променим. Пречката е его-азът, взаимно си придаваме значимост от която само той се нуждае.
Осъзнаваме вибрационният принцип и търсим щастие! Започваме да разпознаваме Любовта като възможност за повишаване на вибрациите.
Вярата е възможност да изпадаме в резонанс с това в което вярваме! Тя се подклажда с обичаи и ритуали, които могат да те вкарват в резонанс!
Всичко може да се почувства и обясни. Необходимо е да го почувстваме - вяра, а след това и знание, за да го осъзнаем...
Ние просто избираме да преживяваме заблудите си и да излезем от образа си на човек, за да преоткрием Бога себе си като творение проявяващо Любовта Му, проявявайки се! https://divensvet.wixsite.com/diven/poslanie
Вярата е усещане за единение с това в което вярваме! Може да се обясни – резонанс. Ние чувстваме и знаем! Оформяме си честотната характеристика и съобразно нея попадаме в среда, която ни резонира, за да изживеем себе си.
Това с което сме в резонанс ни прави щастливи, а това с което не сме, нещастни. Така избираме и идеологията, а от там и начина си на живот.
Бог е обобщена вибрация, информация, както и вярата (твоите мисли за него) и какво, проявява се резонанс и чувстваш, че "стават чудеса".
"Каквото повикало такова се е и обадило".
Извикваме най-подходящата реалност за нас и ако не ни харесва, значи не искаме да се разпознаем и да се променим. Пречката е его-азът, взаимно си придаваме значимост от която само той се нуждае.
Осъзнаваме вибрационният принцип и търсим щастие! Започваме да разпознаваме Любовта като възможност за повишаване на вибрациите.
Вярата е възможност да изпадаме в резонанс с това в което вярваме! Тя се подклажда с обичаи и ритуали, които могат да те вкарват в резонанс!
Всичко може да се почувства и обясни. Необходимо е да го почувстваме - вяра, а след това и знание, за да го осъзнаем...
Ние просто избираме да преживяваме заблудите си и да излезем от образа си на човек, за да преоткрием Бога себе си като творение проявяващо Любовта Му, проявявайки се! https://divensvet.wixsite.com/diven/poslanie
Тагове:
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене
Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. varg1
8. planinitenabulgaria
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. noshkov
13. forexninja
14. hadjito
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. varg1
8. planinitenabulgaria
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. noshkov
13. forexninja
14. hadjito
Най-активни
1. mimogarcia
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. planinitenabulgaria
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. planinitenabulgaria
Блогрол
1. Любим линк